اعتماد شما، اعتبار ماست

09128893157 -33914990

 

 

بنام خدا

 

 

قوانین سایت سروش اطمینان و نوآوری

 

        ضمن تشکر از انتخاب شما، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین سایت است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

      شرکت خدمات بیمه ای سروش اطمینان و نوآوری نماینده حقوقی شرکت سهامی بیمه ایران ارائه کننده انواع خدمات بیمه ای از جمله مشاوره و ارائه طرحهای کارشناسی و صدور انواع بیمه نامه می باشد. ما با داشتن کارشناسان زبده ، نیروی متخصص ،  در کنار مشتریان خود می باشیم و همواره در جهت رفاه حال مشتریان خود تلاش می نماییم. شما نیز با یکبار تجربه مشتری دائمی ما خواهید شد.

 

 

تعاریف

 

       در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار می گیرند، تعریف می شوند.

سایت: وب سایت سروش اطمینان و نوآوری به آدرسwww.sen3157.com  

محتوای سایت:   شامل معرفی انواع بیمه، متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات بیمه ای با کلیه مقالات و اخباربیمه درج شده در سایت می باشد.

کاربر:   هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت سروش اطمینان و نوآوری شده باشد، کاربر تلقی می شود.

عضو:   کاربری که به عضویت اولیه یا کامل سایت درآمده باشد، عضو تلقی می شود.

بیمه شدگان:   کاربر یا عضوی که از سایت درخواست اعلام نرخ و شرایط بیمه را می نماید.

ثبت درخواست صدور بیمه:   کاربر یا عضو با پر کردن فرم اطلاعات درخواست اعلام نرخ و شرایط بیمه را می نماید.

ثبت رزرو بیمه:   کاربر یا عضو با پر کردن فرم رزرو بیمه درخواست یادآوری تاریخ انقضاء بیمه را می نماید.

 

 

ثبت سفارش و رزرو بیمه نامه

 

 

     با ثبت این اطلاعات، کاربران و بیمه گذاران ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد سایت، به شرکت اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.

    کاربران در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند،

    این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت بررسی می شود و جهت اعلام قیمت ، شرایط بیمه و یادآوری زمان انقضاء بیمه نامه اقدامات لازم انجام می گیرد.

 

 

روشهای پرداخت

  

     سایت سروش اطمینان و نوآوری جهت آسایش بیمه شدگان بیمه عمر اقدام به معرفی روشهای پرداخت مختلف نموده است که از طرف بیمه ایران مورد تایید می باشد

پرداخت از طریق اتصال به درگاه بانک سامان

پرداخت از طریق اتصال به درگاه  بانک ملت

پرداخت از طریق شماره گیری #9668*770

پرداخت از طریق اتصال به درگاه بانک توسعه تعاون

پرداخت اقساط از طریق این درگاه ها مشروط به داشتن شماره شناسه مورد تایید و چاپ شده در بیمه نامه می باشد.

 

 

محتوای سایت

 

_ سایت در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می گردند. با این حال سایت سروش اطمینان و نوآوری هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد

_ سایت سروش اطمینان و نوآوری خود را مجاز می داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و محصولات بیمه ای اقدام نماید.

 

 

مسئولیت ها و تعهدات بیمه شدگان و مشتریان برای استفاده از سایت

 

_هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

_بیمه شدگان موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.

_سایت سروش اطمینان و نوآوری در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.

 

 

حق مالکیت مادی و معنوی

  

    کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به شرکت سروش اطمینان و نوآوری بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از شرکت غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

 

 

اختیارات سایت

 

_ شرکت همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید

_ شرکت در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید

 _سایت سروش اطمینان و نوآوری به جز آدرسwww.sen3157.com هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتیکه سایت بخواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام سروش اطمینان و نوآوری استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.