اعتماد شما، اعتبار ماست

09128893157 -33914990

بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی

بیمه مراکز غیر صنعتی

     مراکز غیرصنعتی مشتمل بر کلیه فروشگاه‌های تجاری، تعمیرگاه‌ها، بیمارستان‌ها، اماکن عمومی، ساختمان‌های اداری، بنگاه‌های معاملاتی، مراکز پخش دارو، فروشگاه‌های مواد غذایی و پروتئینی، آموزشگاه‌ها، مراکز خدماتی و سایر موارد مشابه می‌باشند. ساختمان، تأسیسات، موجودی اثاث ثابت و دکوراسیون هر یک از مراکز یاد شده را می‌توان در مقابل خطرهای آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و نیز کلیه خطرهای اضافی ذکر شده نزد شرکت به قیمت روز بیمه نمود.


     رشته بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی مشتمل بر 2 زیررشته می‌باشد که عبارتند از:

  • معمولی مراکز غیرصنعتی
         در این بیمه‌ بنا به درخواست بیمه‌گذار مرکز غیرصنعتی، علاوه بر خطرهای حریق، انفجار و صاعقه، در برابر کلیه خطرهای اضافی که به آن اشاره شد با سرمایه دلخواه و به قیمت روز تحت پوشش قرار می‌گیرد و حق سالانه آن با توجه به ارزش ساختمان و تجهیزات آن و خطرهای بیمه شده محاسبه خواهد شد.

     

     

  • طرح جامع اصناف
         براساس توافقات فیمابین بیمه ایران و شورای اصناف کشور، از سال 86 طرح بیمه اصناف کشور به اجرا درآمد. بر اساس این توافق، تمامی افراد عضو اتحادیه‌ها و انجمن‌های صنفی و خانواده‌های آنان می‌توانند از بیمه تکمیلی درمان بیمه ایران استفاده کنند. براساس این طرح، خدمات درمانی اصناف و خانواده‌های آنان که از سوی بیمه تأمین اجتماعی بصورت کامل پرداخت نمی‌شود، تا سقف 30 میلیون ریال در جراحی‌های پزشکی پرداخت می‌گردد. در این طرح واحدهای صنفی دارای پروانه کسب می‌توانند پس ازعقد قرارداد اتحادیه و انجمن صنفی خودشان با مراکز بیمه ایران در هر نقطه از کشور با ارائه معرفی نامه از اتحادیه‌ها و انجمن‌های صنفی، خود و و خانواده‌شان را تحت پوشش قرار دهند.

 

          بیمه آتش سوزی  ________________________________________

   

     سئوالات متداول بیمه آتش سوزی

     مراکز پرداخت خسارت بیمه ایران

    

          فرم های پیشنهاد بیمه های آتش سوزی :

 

                    بیمه آتش سوزی منازل مسکونی و مراکز غیر صنعتی                                           بیمه آتش سوزی واحد های صنعتی

 

                                                                                                                   

                   

                    بیمه آتش سوزی طرح اصناف                                                                              بیمه آتش سوزی طرح حامی خانه و خانواده  

 

                                                                                                                    

 

   

      بیمه گذاران محترم  با دریافت فرم های زیر در هر یک از رشته های بیمه و ارسال به ایمیل  Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  و یا ارسال به  شماره فکس  33948106 شما می توانید  از مبلغ حق بیمه ، نرخ و شرایط بیمه مطلع شوید.

 

     مشاوران و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.